Za sprawą Fundacji PRONAUTIS uczestnicy i kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kłecku po raz kolejny wzięli udział w rejsie po jeziorze Kłeckim.

Przedsięwzięcie zrealizowane zostało w ramach projektu „Moja siła w mej słabości”, współfinansowanego ze środków Wojewody Wielkopolskiego w ramach zadania publicznego w obszarze wsparcia osób z niepełnosprawnościami – edycja 2022. Malownicza okolica podziwiana z żaglówki, przyjemna wrześniowa pogoda, ogromna ilość pozytywnej energii i pyszne jedzonko zagwarantowało sukces przedsięwzięcia.

Ponowne ogromne podziękowania dla Fundacji PRONAUTIS na ręce pani Ani Nawrockiej oraz Klubu Żeglarskiego KORSARZ z Kłecka za pamięć o osobach z niepełnosprawnością i wychodzenie naprzeciw ich słabościom przez promowanie wśród nich żeglarstwa.