Wspólne śniadanie i zabawa w Clubie w Mieleszynie to niespodzianka, jaką przygotowały uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej z Kłecka dla swoich kolegów z okazji Dnia Chłopca.

Nasi drodzy Panowie!

Dziękujemy Wam za to, że zawsze możemy na Was liczyć.
Dziękujemy, że o nas pamiętacie, darzycie szczerym, płomiennym uśmiechem każdego, nawet pochmurnego dnia.
Dziękujemy za miłe słowa, ciepłe gesty, tysiące komplementów.
Dziękujemy, że dostrzegacie nawet małą zmianę fryzury.
Dziękujemy za cierpliwość, gdy nie mamy humoru.
Dziękujemy za pamięć i przygotowywanie każdego szczegółu w Dniu Kobiet, chociaż z Wami mamy taki dzień przez cały rok.
Dziękujemy Łukaszowi, który od jakiegoś czasu nie jest już uczestnikiem naszego warsztatu, a mimo to co roku w dniu kobiet odwiedza nas z kwiatami i życzeniami.
Życzymy Wam spełnienia marzeń, niezawodnego zdrowia i kolejnych pokładów pozytywnej energii, abyście się nie zmieniali i stanowili dla nas wsparcie.
Raz jeszcze dziękujemy za wszystko.

To podziękowania i życzenia dla męskiej części naszego warsztatu. Okazją do ich wypowiedzenia były obchody Dnia Chłopaka. I choć wielkim zaskoczeniem dla panów było przygotowane na jadalni wspólne śniadanie, to największą niespodzianką był wyjazd do Ex Club w Mieleszynie. Z tego miejsca dziękujemy właścicielom Clubu za nieodpłatne zorganizowanie dla nas imprezy. Niepowtarzalny klimat stworzony za sprawą świetnej muzyki i świateł długo zostaną w naszej pamięci.

Pracownia komputerowo-ogrodnicza