Magda ma 38 lat. W 2020 ciężko przeszła zakażenie COVID z ostrą niewydolnością oddechową – zmiany zapalne objęły 90% powierzchni płuc. Od tego czasu zdrowie Magdaleny stale się pogarsza.

Astma oskrzelowa utrudnia codzienne funkcjonowanie i powoduje dużą męczliwość. Chorobie układu oddechowego towarzyszą też inne schorzenia, takie jak cukrzyca i reumatoidalne zapalenie stawów, które dodatkowo zabierają jej siły. Z powodu choroby narządów ruchu Magdalena posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Stan zdrowia Magdy wymaga regularnej rehabilitacji i przyjmowania na stałe leków. Magdalena nie jest w stanie samodzielnie sprostać kosztom rehabilitacji i leczenia.
W imieniu Magdy prosimy o pomoc, wpłatę środków które umożliwią rehabilitację i zakup niezbędnych do codziennego funkcjonowania leków.
Wpłaty prosimy kierować na konto Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej: PKO Bank Polski 26 1020 4115 0000 9102 0050 0272 z dopiskiem “DLA MAGDALENY JANIAK”.